K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Zlatý erb 2017 – připravuje se další ročník populární soutěže

Datum: 1. 7. 2016, zdroj: Český zavináč, rubrika: Veřejná správa online

Praha – Oblíbená soutěž o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí dospívá do devatenáctého roku své existence a přichází s celkovou modernizací a několika změnami, novým logem a rozšířeným organizačním týmem.

„Dozrála doba pro několik drobných změn, které celou soutěž zjednoduší a zprůhlední,“ poznamenává nově jmenovaný výkonný ředitel soutěže Tomáš Holenda, který řadu předchozích roků strávil v roli předsedy poroty celostátního kola a bude v ní nadále pokračovat. „Na celkové koncepci se ale v zásadě nic nemění, vše poběží jako v předchozích letech včetně krajských kol soutěže.“

Myšlenka soutěže, ve které by se porovnávaly weby obcí a měst, se zrodila před dvaceti lety v hlavě Jana Savického. Krátce poté vzniklo sdružení Zlatý erb, do jehož aktivit se zapojili i někdejší starosta Jihlavy, hejtman Kraje Vysočina a nakonec prezident NKÚ František Dohnal a rovněž ředitel společnosti Triada a dlouholetý šéf konference ISSS Tomáš Renčín.

Vyhlašovatelem a hlavním organizátorem soutěže Zlatý erb bude od roku 2017 spolek Český zavináč, který přebírá štafetu od společnosti Webhouse a vysoce oceňuje její dosavadní práci s realizací soutěže. Představení vítězů bude nadále součástí programu konference ISSS/V4DIS v Hradci Králové. O harmonogramu 19. ročníku budou zájemci informováni na webových stránkách soutěže, složení porot, podrobné hodnocení krajských kol a výsledky celostátního kola budou k dispozici tamtéž.

O soutěži Zlatý erb
Cílem soutěže je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech a obcích České republiky. Více informací na www.zlatyerb.cz.
O spolku Český zavináč
Český zavináč, z. s., vznikl jako občanské sdružení v roce 2000 s cílem podporovat rozvoj informační společnosti v České republice, a to především nasazování moderních technologií do státní správy a samosprávy. Od roku 2004 každoročně pořádá visegrádskou konferenci V4DIS, která rozšiřuje program renomované národní konference ISSS.

Kontakt: ze@ceskyzavinac.cz

TOPlist
TOPlist