K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
URBIS Smart City Fair 2020

Centrum pro regionální rozvoj zahájilo sérii seminářů pro příjemce dotací z IROP

Datum: 20. 3. 2017, zdroj: CRR ČR, rubrika: Dotace

Praha – Příjemci dotací z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) mohou nově využít možnosti zúčastnit se informativních seminářů pořádaných Centrem pro regionální rozvoj České republiky. Semináře jsou zaměřeny na nejexponovanějších fáze administrace projektů a mohou příjemcům usnadnit administrativní proces spojený s projekty a také pomoci vyvarovat se případných chyb. První ze série seminářů se uskuteční 23. března v Brně; následovat budou i další regiony.

Centrum pro regionální rozvoj ČR

„Cílem seminářů je příjemce seznámit s postupem při zpracování a předkládání změn v projektu, popsat nejběžnější typy změn a upozornit na nejčastější pochybení při zpracování Žádosti o změnu,“ přibližuje ředitel Centra Zdeněk Vašák. Příjemci také budou informováni o tom, kdy je nutné předložit Žádosti o platbu a Zprávy o realizaci, i jaké mají tyto dokumenty náležitosti a povinné přílohy.

Příjemci se také dozvědí, jak správně doložit konkrétní typy způsobilých výdajů. Vše je doplněno o názorný postup při zadání žádostí a zpráv v informačním systému ISKP2014+. Na závěr semináře budou představeny základní informace k předkládání stavebních rozpočtů a soupisů prací v rámci administrace Žádostí o změnu a Žádostí o platbu. Účastníci budou rovněž seznámeni se základními povinnostmi při zadávání a kontrole veřejných zakázek.

Příjemci mohou navštívit semináře v jednotlivých regionech České republiky, vstup na ně je zdarma – je nutné se pouze předem zaregistrovat. Semináře zajišťují Územní odbory IROP Centra pro regionální rozvoj České republiky se sídlem v krajských městech.

Aktuální termín konání jednotlivých seminářů můžete sledovat v sekci Kalendář akcí na webu Centra.

TOPlist
TOPlist