K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
ISSS 2020 „Nové perspektivy“

Úplně nový podprogram – obnova sportovní infrastruktury

Datum: 16. 6. 2017, zdroj: MMR ČR, rubrika: Dotace

MMR vyhlašuje výzvu k podávání žádostí o dotace na obnovu sportovní infrastruktury (např. na rekonstrukci, modernizaci či vybudování hřišť a tělocvičen, které slouží pro hodiny tělesné výchovy).

Ministerstvo pro místní rozvoj

Výzva je určena obcím do tří tisíc obyvatel, které jsou zřizovateli základních škol. Žádosti je možné podávat do podprogramu Podpora obnovy a rozvoje venkova, dotační titul č. 6 – Podpora obnovy sportovní infrastruktury v termínu od 19. června do 18. srpna 2017 (do 12 hodin). Za školní hřiště a tělocvičnu je považována stavba, která je využívána k tomuto účelu a je součástí školního areálu v majetku obce. Stavby mohou být využívány i pro jiné sportovní a společenské aktivity v obci. Dotace není na vybavení těchto zařízení.

Výše dotace činí min. 500 tis. Kč a max. 5 mil. Kč a poskytuje se až do výše 70 % skutečně vynaložených uznatelných nákladů. K dispozici podprogramu je 100 mil. Kč. Žádající obec musí mít zpracovaný strategický rozvojový dokument a na projektu je potřeba prokázat podíl dětí a mládeže, kterým bude sloužit.

Další informace

TOPlist
TOPlist