K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

ÚOHS zřizuje „povodňový“ e-mail pro zadavatele veřejných zakázek v postižených oblastech

Datum: 3. 6. 2013, zdroj: ÚOHS, rubrika: Veřejné zakázky

Hlavní město Praha i řada dalších regionů je v posledních dnech sužována rozsáhlými záplavami a již nyní je jisté, že tato živelná katastrofa si vyžádá v postižených městech a obcích rozsáhlou obnovu.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže by chtěl upozornit veřejné zadavatele na možnosti zjednodušeného postupu, který mohou využít při zadávaní veřejných zakázek v postižených oblastech. Zadavatelé naleznou podrobné informace na internetových stránkách ÚOHS v dokumentu Výklad postupu podle zákona o veřejných zakázkách pro zadavatele v oblastech postižených povodněmi, kde jsou podrobně popsány všechny zákonem povolené možnosti zadávání.

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže bude rovněž odpovídat na všechny dotazy zadavatelů související s problematikou zadávání veřejných zakázek v důsledku povodní. Tyto odpovědi bude Úřad poskytovat na základě e-mailové žádosti zadavatele po sdělení konkrétních identifikačních údajů zadavatele. Dotazy zadavatelů na případný postup při zadávání veřejných zakázek lze zasílat na e-mail: vz.povodne@compet.cz.

TOPlist
TOPlist