Nový portál Poradce pro veřejnou správu: Spolehlivá navigace světem daní, účetnictví, rozpočtů a mezd ve veřejné správě

17. 5. 2024 PPVS Ostatní

Vydavatelský dům Poradce podnikatele, který je na trhu již přes 30 let a stojí mimo jiné za úspěšným projektem Daně pro lidi, nedávno spustil nový portál. Poradce pro veřejnou správu představuje spolehlivou zkratku k informacím a řešením legislativy veřejné správy, a to z pohledu daní, účetnictví, rozpočetnictví, mezd a personalistiky.

Poradce pro veřejnou správu

Portál Poradce pro veřejnou správu se vám stane pravou rukou, pokud operujete v oblastech veřejné správy jako samospráva (města, obce, kraje, školy), státní správa (ministerstva, územní správní úřady, ústřední správní orgány), spolky, nadační fondy, obecně prospěšné společnosti, církve, náboženské společnosti, nadace, ústavy, zájmová sdružení nebo politické strany a politická hnutí. Nabízí komplexní podporu pro všechny profese veřejné správy.

Najdete zde denně aktualizované odborné materiály od předních českých profesionálů v oboru v čele s garantkou portálu doc. Ing. Hanou Březinovou, CSc. Už nyní na vás čeká přes 35 000 aktuálních dokumentů, mezi nimi například odborné články, příklady z praxe, vyhlášky, směrnice, výzvy, judikáty, souvztažnosti, vzory dokumentů, formuláře a mnoho dalšího. Vhod přijde kalendář podnikatele, finanční zpravodaje nebo noviny Poradce pro veřejnou správu.

Portál je plný interaktivního obsahu, tudíž máte možnost volby, zda chcete informace z veřejné správy číst, nebo také poslouchat a sledovat. Kromě článků, aktualit a dalšího čtení můžete vybírat mezi řadou audioškolení, videoškolení, a dokonce i podcastů. Díky portálu Poradce pro veřejnou správu máte všechny informace na jednom místě a celý obsah dostupný online kdykoli a kdekoli.

Doporučujeme:

Unikátní funkcí je poradna Poradce pro veřejnou správu. Díky této poradně nejste sami na složité situace a problémy z oblasti veřejné správy. Přední čeští odborníci vám odpoví na dotazy týkající se hospodaření organizačních složek státu, státních příspěvkových organizací nebo čehokoliv ohledně účetnictví, daní, rozpočtu, pracovního práva a mezd ve veřejné správě. Více než 20 expertů v týmu denně přináší aktuální a spolehlivé informace z legislativy veřejné správy.

Staňte se jedním z našich spokojených klientů.

Portál Poradce pro veřejnou správu
Portál Poradce pro veřejnou správu
Předplacením portálu získáte tyto benefity:
  • Plný přístup k celému obsahu
  • Vzory smluv, formuláře a další dokumenty ke stažení
  • Audioškolení, videoškolení a podcasty
  • Přizpůsobení portálu na míru, personalizované funkce
  • Poradna s TOP odborníky
  • Možnost získat osvědčení za práci s portálem
  • Slevy na další produkty Poradce podnikatele
  • Slevy na vzdělávání a další bonusy
  • 7 dní na vyzkoušení ZDARMA
  • 100 % garance spokojenosti

Portál je možné předplatit na půl roku, rok, nebo si můžete zvolit roční přístup spolu s předplatným portálu Zákony pro lidi PLUS. Vždy máte 7 dní zdarma na vyzkoušení portálu.

Pro všechny čtenáře Deníku veřejné správy přinášíme speciální akci. Využijte aktuální slevu 30 % na roční předplatné. Pro více informací kontaktujte Jiřího Görnera, obchodního ředitele společnosti Poradce podnikatele, na telefonu +420 730 896 637 nebo navštivte www.ppvs.cz.

Zvolte Poradce pro veřejnou správu – spolehlivou zkratku k legislativě veřejné správy.