Bezplatný webinář „Podpora dostupného bydlení – dotační programy Státního fondu podpory investic.“

12. 6. 2024 SMO ČR Bydlení a stavby

SMO ČR a Státní fond podpory investic si vás dovolují pozvat 21. června v čase od 9:30 do cca 11:30 hod. na webinář Podpora dostupného bydlení – dotační programy Státního fondu podpory investic.

Svaz měst a obcí České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci se Státním fondem podpory investic připravuje spuštění programu na podporu dostupného nájemného bydlení. Pro tento účel je k dispozici zhruba 8 miliard korun z Národního plánu obnovy, které budou prostřednictvím Státního fondu podpory investic a Národní rozvojové banky určeny na financování bytových projektů samospráv.

Termín: pátek 21. června v čase od 9:30 do cca 11:30 hod., on-line (MS Teams)

Cílem webináře je představit konkrétní parametry podpory dostupného nájemního bydlení pro projekty měst a obcí. Dozvíte se, jak nastavit finanční část projektového záměru, aby byl ekonomicky udržitelný, jak a s kým můžete vaše záměry konzultovat a samozřejmě další informace týkající se připravovaných výzev. Nebude chybět ani modelový příklad finančního nastavení konkrétního projektu a zkušenosti obcí, které již dostupné bydlení realizovaly nebo realizují.

Webinář je určen pro volené i nevolené zástupce obcí a měst a pro potenciální zájemce o vybudování dostupných bytů ve své obci.

Detailní program webináře zveřejníme v následujících dnech.

Na webinář se můžete registrovat prostřednictvím on-line formuláře do 17. června 2024.

Po registraci obdržíte prolink, kterým se na webinář připojíte.

Budeme také rádi za sdílení pozvánky mezi vašimi kolegy a organizacemi ve vašem městě/obci, které by webinář mohl zajímat.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Mgr. Gabriela Hůlková, Sekce regionálního rozvoje, zahraničních vztahů a projektů SMO ČR