K poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklamy se využívají soubory cookie. Informace o použití webu mohou být sdíleny s dalšími partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Další informace
56. Den malých obcí

Začínají oblíbené soutěže MMR

(Informace MMR 4/2021 II.)

Datum: 7. 10. 2021, zdroj: OF 4/2021, rubrika: Ostatní

Od 15. září mají středoškolští studenti šanci přihlásit se do soutěží pořádaných Ministerstvem pro místní rozvoj. Vyzkoušet si mohou práci projektového manažera v rámci „Navrhni projekt“. O ceny se mohou ucházet i v soutěži „EU4U“, která jim nabízí možnost získat marketingové zkušenosti a kreativně zpropagovat některý z projektů podpořený fondy EU.

Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky

Soutěž „Navrhni projekt“ letos zahajuje jubilejní desátý ročník. Mohou se do ní přihlásit týmy složené až ze čtyř studentů a pedagoga. Své soutěžní projektové záměry mohou posílat do 31. ledna 2022. Více informací o soutěži naleznete na www.navrhniprojekt.cz.

Ve čtvrtém ročníku soutěže „EU4U“ se utkají týmy studentů, jejichž úkolem je zpropagovat už zrealizovaný projekt podpořený z fondů EU. Vybrat si mohou buď propagaci ve formě plakátu, nebo natočením videa. Vítězové získají rovněž poukázky na nákup elektroniky. Příspěvky do soutěže mohou studenti posílat do 31. prosince 2021.